THE CONCERT POSTPONED DUE TO COVID-19 LOCKDOWN

by

У перекладі з іспанської мови LEONVOCI це – “Голоси левів”, чи то пак “Голоси Львова”.
Четверо тенорів зі Львова: Назар Тацишин, Ігор Радванський, Роман Чава й Андрій Стецький об’єдналися у вокальний квартет LEONVOCI. Вони – молоді, талановиті, професійні вокалісти – виступають на світових оперних сценах.
Багатогранний репертуар LEONVOCI складають твори української і світової музики, які хлопці виконують українською, іспанською, італійською, польською, французькою та англійською мовами.
Квартет LEONVOCI активно гастролює у Європі. Насолоджуватися співом львівських тенорів уже мали нагоду шанувальники музики у Польщі, Угорщині, Німеччині, Франції та Данії. Виступи квартету звучать у супроводі симфонічного оркестру.
LEONVOCI – учасники і переможці багатьох міжнародних і всеукраїнських фестивалів і конкурсів. Вони здобули перемогу на вокальному конкурсі імені Яна Кепури “Золотий потік” у Польщі, стали півфіналістами польського телевізійного проєкту “Mam Talent!”, де судді і глядачі оваціями та оплесками стоячи вітали виступ українських тенорів зі Львова . У червні 2018 року квартет презентував у Будапешті свій перший альбом “Етнопростір”, а в січні 2019 року хлопці взяли участь у співочому талант-шоу “Голос країни”.

Трансляція концерту відбуватиметься НАЖИВО на Фейсбук-сторінці КУМФу https://www.facebook.com/ukrainiancanadianartgallery .

Підтримайте, будь ласка, цей проєкт фінансово через https://kumfgallery.com/donate/,

або ж натисніть DONATE на Фейсбук-сторінці КУМФу https://www.facebook.com/ukrainiancanadianartgallery (лише в Канаді).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *